Okna Kornice

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Kornicach?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Dostarczamy najwyższej jakości okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie zwlekaj! Poznaj naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość także spełniają mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Każdy producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką , a także efektywną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kornicach


Kornice to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły oraz wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kornic są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Kornicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Kornicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych