Okna Tresna

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Tresnej?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Produkujemy solidne okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie zwlekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na środowisko także pełnią szereg funkcji.


  • Przede wszystkim odpowiednie okna zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Tresnej


Tresna to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły oraz wsparcie w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Tresnej są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest mocno ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Tresnej. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Tresnej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych