Okna Jasienica

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na środowisko oraz pełnią mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest profesjonalna technologia oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Wszyscy wiemy, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Jasienicy


Jasienica to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły i doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Jasienicy są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Jasienicy. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych