Okna Jasienica

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Jasienicy?

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat i pełnią szereg funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Profesjonalny producent okien ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobór ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Jasienicy


Jasienica to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz rzetelnego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Jasienicy są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Jasienicy. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Jasienicy.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych