Okna Ustroń

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość oraz pełnią szereg funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Profesjonalny producent okien ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają domowników przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Ustroniu


Ustroń to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Ustronia są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Ustroniu. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Ustroniu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych