Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien w Częstochowie wie, jak ważna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobór okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Częstochowie


Częstochowa to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe pomysły i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a a do projektów podchodzimy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Częstochowy są bardzo ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Częstochowie. Producent okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Częstochowie.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych