Okna Orzech

Szukasz sprawdzonego dostawcy okien w Orzechu?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Dostarczamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Szkoda czasu na zastanawianie się! Zobacz naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat i spełniają wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Orzechu


Orzech to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niestandardowe pomysły oraz pomoc w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Orzecha są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która może być dość ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Orzechu. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Orzechu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych