Okna Orzech

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie oraz pełnią szereg funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby izolują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technologia i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed słońcem i światłem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy rozbudować działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Orzechu


Orzech to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super wybrałeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania i wsparcie w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Orzecha są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może się okazać dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Orzechu. Producent okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych