Okna Kuźnia Raciborska

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie oraz pełnią mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Każdy producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość dobieranych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Wybranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kuźni Raciborskiej


Kuźnia Raciborska to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Super trafiłeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania oraz pomoc na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Kuźni Raciborskiej są bardzo ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może się okazać mocno uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych systemach okiennych w Kuźni Raciborskiej. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Kuźni Raciborskiej.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych