Okna Kuźnia Raciborska

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Kuźni Raciborskiej?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy wysokiej klasy okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie trać czasu na zastanawianie się! Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko także spełniają wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien wie, jak ważna jest dobrze dobrana technologia i jakość dobieranych materiałów, po to by okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie 12 lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na ekspresową i sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Kuźni Raciborskiej


Kuźnia Raciborska to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne pomysły i doradztwo na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Kuźni Raciborskiej są bardzo ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może być dość ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Kuźni Raciborskiej. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Kuźni Raciborskiej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych