Okna Kuźnia Raciborska

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na świat także pełnią wiele funkcji.


  • Przede wszystkim dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników

Profesjonalny producent okien w Kuźni Raciborskiej wie, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania oraz jakość wykorzystywanych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w domach, w których jest duża wilgotność. źle się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na ekspresową , a także efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Kuźni Raciborskiej


Kuźnia Raciborska to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego systemu wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Super wybrałeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kuźni Raciborskiej są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która może się okazać mocno ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Kuźni Raciborskiej. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Kuźni Raciborskiej.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja