Okna Kalety

Chcesz zamówić okna w Kaletach?

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Produkujemy wysokiej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko oraz pełnią wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są również świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kaletach


Kalety to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz pomoc na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kalet są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Kaletach. Producent okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Kaletach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych