Okna Kalety

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na środowisko i pełnią wiele roli.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe miały wpływ na komfort mieszkańców

Rzetelny producent okien w Kaletach ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także super izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym idzie powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV w kształcie kanapki, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kaletach


Kalety to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Świetnie wybrałeś! Oferujemy nietuzinkowe pomysły oraz wsparcie w każdym momencie zakupowym.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Poręby są szczególnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która jest dość ciężka do zniesienia w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Kaletach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Kaletach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych