Producent okien EMV System

Okna Kalety

Chcesz zamówić okna w Kaletach?

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Produkujemy wysokiej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

 

Okna są swego rodzaju wglądem na środowisko oraz pełnią wiele funkcji.

 •  Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
 •  Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
 •  Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

 

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Każdy wie, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.

 

Rolety są również świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają mieszkańców przed słońcem i oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje zasypiania

okna Kalety
EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?

Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową oraz efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

Montaż okien w Kaletach

Kalety to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz pomoc na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kalet są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Kaletach. Producent okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety mają jego okna

okna Kalety

„Jestem bardzo zadowolony z okien od firmy EMV. Profesjonalna obsługa i ekipa montażowa sprawiły, ze cały proces przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo.” 

Patryk T.

Stolarka okienna

Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila. EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i wyślij zapytanie . Wykonujemy także pergole w Kaletach.

Czym różnią się systemy okien EMV?

Nasze realizacje

okna Kalety
okna Kalety
okna Kalety
okna Kalety

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice