Okna Kalety

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na świat także pełnią szereg funkcji.


  • Po pierwsze, odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Profesjonalny producent okien w Kaletach wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość dobieranych materiałów, po to by okna w prawidłowy sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Powszechnie wiadomo, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią nas przed słońcem oraz światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w mieszkaniu jest bardzo ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży powołaliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego rodzaju problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Kaletach


Kalety to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania i doradztwo w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kalet są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość smogu, która może się okazać dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Kaletach. Fabrykant okna powinien chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to marka, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Kaletach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja