Okna Kobiernice

Chcesz zamówić okna w Kobiernicach?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Zapewniamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość także pełnią szereg roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby zatrzymują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technologia oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności chronią nas przed słońcem i oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest bardzo istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą , a także sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kobiernicach


Kobiernice to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Kobiernic są istotnie ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może się okazać dość uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Kobiernicach. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Kobiernicach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych