Okna Kobiernice

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na otoczenie oraz pełnią wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby izolują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia technologia oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a przede wszystkim chronią nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. latarni, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką i łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdzał się na tyle, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie boimy się wymagających projektów indywidualne życzenie Klienta. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Kobiernicach


Kobiernice to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Kobiernic są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. Sprawdź więcej informacji o możliwych zastosowaniach w Kobiernicach. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka spójna z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych