Okna Goleszów

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na świat i spełniają mnóstwo roli.


  • Przede wszystkim dobre szyby zatrzymują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest dobrze dobrana technologia i jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duże zawilgocenie. źle się przebywa, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego zapachu.


Rolety są także super izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Dlaczego EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat funkcjonowania w branży utworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz łatwą obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Goleszowie


Goleszów to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub wymieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z odpowiednich materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy niebanalne rozwiązania i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy z dużą uwagą, a a do projektów podchodzimy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Goleszowa są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może się okazać dość uciążliwa w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Goleszowie. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych