Pergole Żarki

Zamów pergole od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz również pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą podczas upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola tarasowa to realne zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy gości, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Żarkowie? Dobrze trafiłeś, bo pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego salonu.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Żarkach

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Żarkach.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja