Pergole Żarki

Zapytaj o wycenę od razu!

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale także pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola tarasowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Żarkowie? Dobrze się składa, bo pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego Śląska.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto % szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wzrokowego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonaniezamontowanie} pergoli ogrodowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Żarkach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Żarkach.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych