Pergole Tarnowskie Góry

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zarządziliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, ale pogoda ma zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia w rejonie Tarnowskich Gór? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd powoduje, że będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułów,
 • możliwość zastosowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - odpowiednie wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli to same plusy, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części ogrodu. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola lub innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Tarnowskich Górach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Tarnowskich Górach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych