Pergole Sosnowiec

Pergole tarasowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć znaczną część tarasu. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słonecznymi i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać dużo czasu na ogrodzie. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zadaszenia na terenie Sosnowca? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

Pergola tarasowa - idealne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd powoduje, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort użytkowania i wygodę daje 100 procent nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, nagłośnienia i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

 

Jakie są zalety montażu pergoli?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania oraz efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez względu na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Zrobieniezamontowanie} pergoli to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności stosowania parasola albo innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Sosnowcu

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, iż projektujemy także okna w Sosnowcu.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych