Okna Wieprz

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Wieprzu?

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Zobacz naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na rzeczywistość i pełnią mnóstwo funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna izolują ciepło
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest odpowiednia technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duże zawilgocenie. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności ochraniają nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle ważnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować realne pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na biegłą i sprawną obróbkę okna.

Ten system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie boimy się wymagających projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Wieprzu


Wieprz to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Idealnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się nietuzinkowe rozwiązania oraz wsparcie w każdym momencie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Wieprza są bardzo ważnym aspektem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być mocno ciężka do zniesienia w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych technikach wykonawczych w Wieprzu. Producent okna ma za zadanie chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi cechami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka spójna z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Wieprzu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych