Okna Racibórz

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość oraz pełnią wiele funkcji.


  • Przede wszystkim dobre okna izolują ciepło
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie domowników

Każdy producent okien w Raciborzu wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, zawilgocenie pokoi. Wszyscy wiemy, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też super izolatorem, a przede wszystkim chronią nas przed promieniami słonecznymi i światłem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobór ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym aspektem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, aby odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego typu problemów. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w kształcie sandwich’a, który jest przeznaczony do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na ekspresową i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdzał się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze drugie imię i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualne życzenie Klienta. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Raciborzu


Racibórz to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania wykonanego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie wybrałeś! Oferujemy nietuzinkowe rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Klientów traktujemy indywidualnie, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla osób z Piekar Śląskich są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość zanieczyszczeń, która może być dość uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Raciborzu. Fabrykant okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Raciborzu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych