Okna Racibórz

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju wglądem na świat oraz pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Profesjonalny producent okien w Raciborzu wie, jak istotna jest profesjonalna technologia i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, bo to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgotność pokoi. Wszyscy wiemy, że w domach, w których jest duże zawilgocenie. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są też świetnym izolatorem, a w szczególności chronią nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje zasypiania

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle istotnym elementem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne pomysłu dla różnego typu wyzwań technologicznych. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na biegłą i efektywną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na tyle, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niecodziennym pomysłom i zaproponujemy możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Raciborzu


Racibórz to Twoje miejsce zamieszkania? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Oferujemy nietuzinkowe rozwiązania oraz wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Raciborza są istotnie ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może się okazać dość ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Raciborzu. Fabrykant okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie atrybuty mają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Raciborzu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja