Okna Jaskrów

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Jaskrowie?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Produkujemy solidne okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju poglądem na rzeczywistość oraz pełnią wiele roli.


  • Przede wszystkim odpowiednie szyby izolują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na komfort domowników

Rzetelny producent okien wie, jak istotna jest dobrze dobrana technologia oraz jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności chronią domowników przed promieniami słonecznymi i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje snu

Dobranie ościeżnicy i okien w domu jest niezwykle istotnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu 12 lat działalności utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu problemów. Opracowaliśmy produkcję okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system został wdrożony się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć firmę o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów indywidualnych. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i zaproponujemy możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Jaskrowie


Jaskrów to Twoje miasto? Budujesz dom lub wymieniasz okna? Poszukujesz rzetelnego rozwiązania zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Jaskrowa są bardzo ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest mocno uciążliwa w czasie chłodnych dni. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Jaskrowie. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie atrybuty posiadają jego okna

Stolarka okienna EMV


Typy stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor i kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja Klienta przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Wykonujemy także pergole w Jaskrowie.

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych