Producent okien EMV System

EMV bluEvolution 82 MD

Okna bluEvolution 82 MD to inwestycja w nowoczesną technologię, która skupia się na zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa. Precyzyjna konstrukcja połączona z zaawansowanymi rozwiązaniami zapewni komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Z kolei doskonała izolacja akustyczna zapewnia spokój wewnątrz domu, a wykorzystane technologie antywłamaniowe dodatkowo zwiększą poczucie bezpieczeństwa. Wybierając bluEvolution 82 MD, wybierasz niezawodność i elegancję na lata.

3 rodzaje oklein + bogata paleta kolorystyczna

EMV BluEvolution 82 MD
82
GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY
Uw=0,75 W/m²K,
PRZENIKALNOŚĆ CIEPŁA
6
ILOŚĆ KOMÓR
Ug=0,5 W/m²K

PRZENIKALNOŚĆ CIEPŁA SZYBY

3
USZCZELKI

POLSKI PRODUCENT OKIEN

Dlaczego warto wybrać ten system okienny?
01

NOWA WYSOKA KLASA WYDAJNOŚCI

Dzięki wyjątkowej konstrukcji okno bluEvolution 82 MD staje się pionierem, oferując niezrównaną jakość na rynku. Innowacyjne rozwiązania, takie jak dodatkowa uszczelka między skrzydłem a pakietem szybowym oraz wzmocnienia stalowe sprawiają, że bluEvolution 82 MD zyskuje uznanie za jedno z najbardziej cenionych i popularnych okien PVC dostępnych na rynku.

02

NOWOCZESNY WYMIAR OSZCZĘDNOŚCI

Zaawansowana technologia uszczelniania oraz doskonała efektywność energetyczna to cechy charakterystyczne okien bluEvolution 82 MD. Specjalnie zoptymalizowane konstrukcje ram i skrzydeł, termicznie ulepszone zespolenie krańcowe i zastosowanie izolujących potrójnych szyb skutecznie redukują utratę ciepła i tym samym pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie. BluEvolution 82 MD to rewolucyjny krok w oszczędzaniu energii. Innowacyjny system uszczelniania poprawia nie tylko właściwości termiczne i akustyczne okien, ale także zapewnia optymalną ochronę przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu Twoje wnętrza nabierają przytulnego charakteru, a Ty możesz cieszyć się wyjątkowym komfortem przez cały rok.

03

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE NADAJĄ WARTOŚĆ

Odkryj pełną paletę kolorów dostępnych dla okien EMV bluEvolution 82 MD. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej masz możliwość dopasowania okien do swoich indywidualnych preferencji oraz stylu inwestycji. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne białe okna, elegancki antracyt czy też stonowane odcienie szarości - tutaj znajdziesz okna dopasowane do swoich potrzeb. Wybierz kolor, który najlepiej odda charakter Twojej inwestycji.

EMV Okna premium
  • Pakiet 3-szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikalności cieplnej szyby Ug=0,5 W/m²K,
  • Współczynnik przenikalności cieplnej okna - Uw= 0,75 W/m²K,
  • Głębokość zabudowy - 82 mm, Liczba komór - 6 w ramie; 5 w skrzydle,
  • System wzmocnienia - stal otwarta,
  • 3 uszczelki między ramą a skrzydłem (środkowa uszczelka jest akustyczna),
  • Ciepła ramka kompozytowa obniżająca ryzyko skraplania się pary wodnej i powstawania pleśni,
  • Blokada antyprzeciągowa.

KOLORYSTYKA OKIEN

Holz

Matt Clean COOL

Struktur

Metall

Satin

Auslaufdekore

Lagernd

Cool Wood

RODZAJE SZKŁA