Okna Chybie

Chcesz zamówić okna w Chybiu?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a nasze okna nie mają przed nami żadnych tajemnic! Zapewniamy solidne okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie zwlekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na otoczenie i spełniają wiele funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby izolują ciepło
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz pozostałe zmiany pogodowe wpływały na dobre samopoczucie mieszkańców

Rzetelny producent okien ma świadomość, jak ważna jest profesjonalna technika wykonania i jakość stosowanych materiałów, po to by okna w należyty sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, zawilgocenie pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie rzeczy nabierają charakterystycznego zapachu.


Rolety są także idealnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem i światłem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać prawidłowe funkcje zasypiania

Wybranie okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku powołaliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać możliwe pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie sandwich’a, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką i sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Chętnie przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Chybiu


Chybie to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z odpowiednich materiałów, które będzie się sprawdzało przez wiele lat? Super wybrałeś! Oferujemy niestandardowe rozwiązania i pomoc w każdym momencie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą starannością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Chybia są istotnie ważnym elementem, zwracając uwagę na znaczną ilość zanieczyszczeń, która jest mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Chybiu. Producent okna ma za zadanie chętnie wyjaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi właściwościami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas są jakość i satysfakcja użytkownika przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka komponująca się z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu rozważenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Zadzwoń do nas lub napisz maila.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Chybiu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych