Okna Bytom

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat także pełnią szereg funkcji.


  • Po pierwsze, dobre okna izolują ciepło
  • Pilnują ciepła w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie domowników

Profesjonalny producent okien w Bytomiu ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duży stopień zawilgocenia. źle się funkcjonuje, a wszystkie przedmioty przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią mieszkańców przed słońcem i oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania

Dobranie ościeżnicy i okien w mieszkaniu jest niezwykle ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, po to by razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Bytomiu


Bytom to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z uznanych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Bytomia są istotnie ważnym elementem, ze względu na znaczną ilość smogu, która może być dość ciężka do zniesienia w okresie chłodnych dni. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Bytomiu. Producent okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Bytomiu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja