Okna Bytom

Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na rzeczywistość i spełniają mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, dobre okna są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju
  • Nie dopuszczają, aby wiatr i inne warunki atmosferyczne wpływały na komfort domowników

Profesjonalny producent okien w Bytomiu ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w należyty sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w mieszkaniach, w których jest duży stopień zawilgocenia. niekomfortowo się mieszka, a wszystkie przedmioty nabierają specyficznego przesiąkniętego zapachu.


Rolety są także świetnym izolatorem, a w szczególności zabezpieczają domowników przed słońcem oraz oświetleniem np. lamp ulicznych, które mogą zaburzać naturalne funkcje snu

Dobór okien w domu jest bardzo ważnym momentem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie związanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, po to by wspólnie zbierać doświadczenia. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować możliwe rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play i zezwala na biegłą , a także łatwą obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy poszerzyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) , a także aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie stronimy od wymagających projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i zaproponujemy możliwe warianty do zrobienia.

parallax background

Montaż okien w Bytomiu


Bytom to Twoje miasto? Budujesz dom ,bądź wymieniasz okna? Szukasz sprawdzonego rozwiązania zrobionego z uznanych materiałów, które będzie spełniało swoje funkcje przez długi czas? Super trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niestandardowe pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupowym.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z największą dokładnością. Okna zewnętrzne dla osób z Bytomia są istotnie ważnym elementem, ze względu na dużą ilość zanieczyszczeń, która jest dość ciężka do zniesienia w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Bytomiu. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie atrybuty posiadają jego produkty

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak poprzez jakość to satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i złóż zapytanie . Wykonujemy także pergole w Bytomiu.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych