Okna Bytom

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Bytomiu?

Jesteśmy producentem okien z szerokim wachlarzem produktów, a swoje okna znamy jak nikt inny! Zapewniamy solidne okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie trać czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Sprawdzony producent okien na terenie Bytomia


  • Dobre okna zapewniające lepszą izolację termiczną ,
  • Gwarantują ciszę i bezpieczeństwo, 
  • Nie dopuszczają, aby wiatr oraz inne warunki atmosferyczne wpływały na dobre samopoczucie domowników.


Profesjonalny producent okien w Bytomiu ma świadomość, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania i jakość wykorzystywanych materiałów, aby okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być odpowiedzialnym wyborem, ponieważ to od nich zależy np. jak wysokie będą rachunki.

Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim chronią mieszkańców przed słońcem i oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje zasypiania.

 Wybór okien i drzwi - zrób to mądrze i na długie lata

12

Lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, więc stąd też pojawiło się nasze zainteresowanie oknami. W trakcie dwunastu lat istnienia na rynku utworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien po to, aby razem wymieniać się doświadczeniami. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego po to, aby znajdować realne rozwiązania dla różnego typu wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV w formie kanapki, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play oraz pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Ten system sprawdził się na taką skalę, że byliśmy w stanie powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) oraz aluminium. Wyzwanie to nasze drugie imię i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Chętnie przyjrzymy się bliżej niecodziennym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe opcje do zrobienia.

W naszej ofercie, oprócz okien, znajdziesz także: drzwi wejściowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole i moskitiery. Zapewniamy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny!

parallax background

Montaż okien w Bytomiu


Bytom to Twoje miasto? Jesteś na etapie budowy domu lub zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu wykonanego z uznanych materiałów, który będzie się sprawdzał przez długi czas? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i wsparcie na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z największą rozwagą. Nasze okna PCV są niezwykle szczelne, odporne na zarysowania i nie jest konieczna ich konserwacja. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Bytomiu. Producent okna ma za zadanie chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna aluminiowe.

Stolarka okienna


Rodzaje stolarki okiennej charakteryzują się różnymi właściwościami. Dobór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta, którą udaje nam się osiągnąć poprzez jego komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych. Teraz czekamy na Ciebie. Nie czekaj i złóż zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Bytomiu.

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych