Okna Bielsko-Biała

Chcesz zamówić okna w Bielsku-Białej?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z bogatym doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Dostarczamy najwyższej jakości okna zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nie trać czasu na zastanawianie się! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i indywidualną wycenę okien!

Okna są swego rodzaju poglądem na świat


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Stanowią doskonałą izolację akustyczną


Każdy producent okien i drzwi zewnętrznych wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób spełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! 

Rolety zewnętrzne są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu. 

Producent okien w Bielsku-Białej

12

Lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM - PRODUCENT OKIEN W BIELSKU-BIAŁEJ

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Od wielu lat zajmujemy się izolacją fasadową, stąd też pojawiło się nasze zainteresowanie produkowaniem okien. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV w formie kanapki, która nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC), a także okna aluminiowe. W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości bramy garażowe, drzwi i rolety zewnętrzne, pergole czy moskitiery. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Bielsku-Białej


Bielsko-Biała to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonych okien lub drzwi zewnętrznych z najlepszych materiałów, które będą się sprawdzały przez wiele lat? Idealnie trafiłeś! Postaw na wysokiej jakości okna i drzwi. W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz doradztwo na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Nasze okna PCV są bardzo szczelne, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie jest konieczna ich konserwacja. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Bielsku-Białej. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna.

Stolarka okienna


Stolarka okienna może być bardzo różna. Dobór materiału do wykonania, rozmiar, kolor czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak dla nas najważniejsza jest jakość produktów i satysfakcja klienta, którą osiągamy przez jego komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku. U nas możesz także skorzystać z usługi montażu okien.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz. Zapraszamy do zakupu okien w EMV System!

Czym różnią się systemy okien EMV?


Nasze realizacje

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych