Zapytaj o wycenę od razu!

Okna są swego rodzaju poglądem na rzeczywistość także pełnią mnóstwo roli


  • Przede wszystkim odpowiednie okna są izolatorem ciepła
  • Pilnują utrzymania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby wiatr oraz pozostałe warunki atmosferyczne miały wpływ na dobre samopoczucie domowników


Każdy producent okien i drzwi zewnętrznych w Bielsku-Białej wie, jak ważna jest dobrze dobrana technika wykonania oraz jakość stosowanych materiałów, po to by okna w odpowiedni sposób wypełniały swoje zadanie. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być rozważnym wyborem, bo to od nich zależy np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Każdy wie, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. niekomfortowo się przebywa, a wszystkie rzeczy przybierają charakterystycznego przesiąkniętego zapachu.

 

Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają mieszkańców przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na naturalne funkcje snu

Dobranie stolarki okiennej do mieszkania jest bardzo istotnym momentem

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Na czym polega innowacyjność firmy EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest związanie z oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby wspólnie wymieniać się doświadczeniami. Nasza grupa czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, aby znajdować możliwe rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy produkcję okien PCV, który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na biegłą i efektywną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na tyle, że byliśmy w stanie rozbudować firmę o okna PCV (a raczej PVC), a także okna aluminiowe. Oprócz stolarki okiennej w naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, rolety, pergole czy moskitiery. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom oraz postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Bielsku-Białej


Bielsko-Biała to Twoje miasto? Budujesz dom lub zmieniasz okna? Poszukujesz sprawdzonych okien lub drzwi zewnętrznych z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez wiele lat? Idealnie trafiłeś!Postaw na wysokiej jakości okna i drzwi. W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania oraz doradztwo na każdym etapie zakupu.

Naszych Klientów traktujemy wyjątkowo, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą dokładnością. Okna zewnętrzne dla ludzi z Bielska-Białej są szczególnie ważnym aspektem, ze względu na dużą ilość smogu, która jest mocno uciążliwa w czasie jesienno-zimowym. Okna PCV są bardzo szczelne, nie nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dowiedz się więcej o możliwych systemach okiennych w Bielsku-Białej. Fabrykant okna powinien chętnie objaśnić, jakie zalety posiadają jego okna

Stolarka okienna


Stolarka okienna może być bardzo różna. Dobór materiału, do wykonania, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe to najważniejsze z nich. Jednak jakość i satysfakcja klienta poprzez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku jest tym dla nas celem. U nas możesz także skorzystać z usługi montażu okien.

Korzystaj z doświadczenia najlepszych

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia konkretnego rozwiązania w Twoim mieszkaniu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to marka, której można zaufać. Zaufało nam już wielu. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz.

Czym różnią się systemy okien EMV?


Nasze realizacje

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych