Pergole Skoczów

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą podczas upalnych dni, kiedy preferujemy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz stylowego zadaszenia na terenie Skoczowa? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, iż wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna konstrukcja dachu zrobiona z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania własnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującą pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli to same zalety, które są dostrzegalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim działaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Skoczowie

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli szukasz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Skoczowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Adres

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Ostatnia aktualizacja