Pergole Skoczów

Zapytaj o cenę od razu!

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, lecz także pozwalają zadaszyć dużą część tarasów. Zadaszenia ochraniają przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie upalnych dni, kiedy lubimy spędzać dużo czasu na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz stylowego zadaszenia w rejonie Skoczowa? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Niezbyt detaliczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania własnego oświetlenia LED, nagłośnienia oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:
 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonaniezamontowanie} pergoli tarasowej to same zalety, które są dostrzegalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze odczucie intymności, czego nie da się powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Skoczowie

EMV Systemfenster to marka, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już setki osób, a Ty możesz przyłączyć się do ich grona!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeżeli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom, pamiętaj, iż wykonujemy również okna w Skoczowie.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych