Producent okien EMV System

Pergole Ogrodzieniec

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję ozdobną, lecz również pozwalają zadaszyć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca i deszczową aurą w czasie gorących dni, kiedy lubimy spędzać dużo chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to realne zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz pogoda ma zdecydowanie inne zamiary.

Szukasz stylowego zabudowania pergolą w rejonie Ogrodzieńca? Dobrze się składa, ponieważ zadaszenia tarasowe to nasza specjalność zawodowa. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów w rejonie całego Śląska.

 

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Klasyczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem i deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje sto % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników oraz przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu – szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.
pergole Ogrodzieniec

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania oraz imponującego wrażenia wizualnego przez wiele lat. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wizualne że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zalicza się do nich:

 • odporność na pogodę – odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę – ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu – pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie wypielęgnowanego;
 • możliwość kombinacji – zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają w pierwszej kolejności większe poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających ochronę przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

pergole Ogrodzieniec
pergole Ogrodzieniec

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Ogrodzieńcu

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne pomysły, które są doskonalone już ponad 12 lat. Wszystkie nasze patenty są skorelowane i sprawdzone przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już setki osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w momencie planowania remontu bądź budujesz dom, pamiętaj, że wykonujemy także okna w Ogrodzieńcu.

Formularz kontaktowy

  e-mail

  biuro@emv.eu

  telefon

  +48 786 439 249 obsługa inwestorów prywatnych
  +48 503 601 786 obsługa inwestorów biznesowych

  adres firmy

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice