Pergole Buczkowice

Pergole ogrodowe pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także pozwalają zakryć znaczną część tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na ogrodzie. Pergola tarasowa to prawdziwe zbawienie, kiedy zaplanowaliśmy grilla, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne zamiary.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Buczkowic? Dobrze się składa, ponieważ pergole tarasowe to nasza specjalność. Bezpieczna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego domu


Klasyczny wygląd sprawia, że wpasują się zarówno do budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli, które chronią przed słońcem oraz deszczem. Komfort używania oraz wygodę daje 100 % nieprzemakania dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużoną wersję dużego pokoju.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułowej,
 • możliwość zamontowania oświetlenia LED,
 • możliwość polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są pozytywne cechy montażu pergoli tarasowej?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, mocnego wykonania i imponującego wrażenia wzrokowego przez długi okres czasu. Indywidualnie dobrane oświetlenie LED dodatkowo poprawi walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na pogodę - prawidłowe zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • poprawa prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zastosowanie modułów w przypadku obiektów gastronomicznych.

Wykonanie zamontowanie pergoli tarasowej to same plusy, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim lepsze poczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słoońca.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Buczkowicach

EMV Systemfenster to firma, która jest na rynku już wiele lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze technologie są skorelowane i przetestowane przez nas i wielu naszych Kontrahentów.

Jeżeli poszukujesz solidnego wykonawcy z jakościowymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż projektujemy także okna w Buczkowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 503 601 152 Obsługa inwestorów prywatnych
+48 797 526 097 Obsługa inwestorów biznesowych

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych