Pergole Buczkowice

Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, lecz także pozwalają zakryć znaczną powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed uciążliwymi promieniami słońca i deszczową pogodą podczas gorących dni, kiedy lubimy spędzać więcej chwil na zewnątrz. Pergola ogrodowa to prawdziwe zbawienie, kiedy przygotowujemy grilla, zaprosiliśmy znajomych, ale warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Szukasz nowoczesnego zabudowania pergolą na terenie Buczkowic? Dobrze się składa, bo pergole ogrodowe to nasza specjalność zawodowa. Solidna konstrukcja zadaszenia sprawia, że zyskaliśmy Klientów na terenie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Klasyczny wygląd sprawia, iż będą pasować zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Nowoczesna budowa dachu wykonana z ruchomych lameli chroniących przed promieniami słonecznymi oraz deszczem. Komfort użytkowania oraz wygodę daje 100 procent szczelności dachu, oraz system niewidocznych rynien odprowadzających nadmierną ilość wody. Dodatkowym atutem jest opcja zastosowania indywidualnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zamienić taras w przedłużenie własnego dużego pokoju.

Pergola Premium złożona jest z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • największy możliwy wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • możliwość rozbudowy modułowej,
 • opcja zastosowania oświetlenia LED,
 • opcja wylakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergolitarasowej?

Pergole tarasowe od EMV Systemfenster to gwarancja trwałości, mocnego wykonania i efektywnego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie LED dodatkowo wzmocni walory wzrokowe że konstrukcji ogrodowej. Pergola ma mnóstwo pozytywnych cech, a zalicza się do nich:
 • odporność na pogodę - odpowiednie zamontowanie pergoli to gwarancja wytrzymałości;
 • dostępność bez względu na panującąpogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinacji - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Wykonaniezamontowanie} pergoli to same plusy, które są zauważalne już od pierwszego dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na nieosłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia spokojne czytanie książki lub pracę przy komputerze na łonie natury bez konieczności korzystania z parasola lub innych dodatkowych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Buczkowicach

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Posiadamy bogatą ofertę, w skład której zaliczają się pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze inspiracje zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam kreować unikatowe pomysły, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i sprawdzone przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeżeli szukasz sprawdzonego wykonawcy z jakościowymi usługami, to z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Zaufało nam już tysiące osób, a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jeśli jesteś w trakcie remontu albo budujesz dom, pamiętaj, że projektujjemy także okna w Buczkowicach.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Numer telefonu

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 507 035 766 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych