Okna Tychy

Wybór stolarki okiennej należy do jednego z najważniejszych zadań

Okna pozwalają nam widzieć świat i pełnią wiele funkcji:


  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Doświetlają pomieszczenie
  • Stanowią izolację akustyczną

Każdy producent okien i drzwi wie, jak istotna jest profesjonalna technika wykonania stolarki okiennej oraz jakość dobieranych do jej produkcji materiałów. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być rozważnym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć komfort życia.


12

lat doświadczenia

10 257

Okna zamontowane przez nas

EMV SYSTEM - sprawdź elementy oferty

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową, a za tym idzie zainteresowanie oknami. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego, po to by znajdować innowacyjne pomysły dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV (poprawnie PVC), który nadaje się do stosowania w technologii plug-and-play i zezwala na szybką, a także sprawną obróbkę okna.

Oprócz okien w naszej ofercie znajdują się również drzwi zewnętrzne, bramy, rolety, pergole i wiele innych systemów typu smart home, które ułatwiają życie. Uwielbiamy wyzwania i nie boimy się skomplikowanych projektów indywidualnych. Oznacza to, że chętnie przygotujemy dla Ciebie okna "na wymiar". Przyjrzymy się bliżej niestandardowym wizjom i postaramy się zaproponować możliwe warianty do wykonania.

parallax background

Montaż okien PCV w Tychach


Budujesz dom? Chcesz zmienić okna? Szukasz sprawdzonego producenta stolarki okiennej, aby Twoje okna pełniły swoją funkcję przez wiele lat? Doskonale trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się okna najwyższej jakości, niestandardowe rozwiązania oraz pomoc podczas każdego etapu zakupu.

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą rozwagą. Okna PCV są bardzo szczelne, nie jest konieczna ich konserwacja oraz są odporne na zarysowania. Dowiedz się więcej o możliwych zastosowaniach w Tychach. Chętnie wytłumaczymy Ci, jakie atrybuty posiadają nasze okna

Stolarka okienna


Wybór stolarki okiennej nie należy do najłatwiejszych wyborów. To, co musisz wziąć pod uwagę to parametry użytkowe, materiał, z jakiego wykonane są okna, ich rozmiar, kolor, a nawet kształt. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta, którą osiągamy poprzez komfort życia (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetykę współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu rozważenia konkretnego rozwiązania w Twoim domu i przedstawienia odpowiedniej oferty. Napisz do nas lub zadzwoń. Dopasujemy okna do Twoich potrzeb!

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych, nie tylko z miasta Tychy. Teraz czekamy na Ciebie. Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już dziś.

Czym różnią się systemy okien EMV?


Nasze realizacje

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Ostatnia aktualizacja