Producent okien EMV System

EMV Softline 82 MD

EMV Softline 82 MD to seria okien, która charakteryzuje się doskonałą jakością i wyjątkowymi parametrami termoizolacyjnymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów okna te są nie tylko estetyczne, ale także energooszczędne i trwałe. 

Seria Softline 82 MD oferuje doskonałe właściwości izolacyjne, co przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania oraz poprawę komfortu mieszkania.

2 rodzaje oklein + bogata paleta kolorystyczna

EMV Softline 82 MD
82
GŁĘBOKOŚĆ ZABUDOWY
Uw=0,76 W/m²K,
PRZENIKALNOŚĆ CIEPŁA
7
ILOŚĆ KOMÓR
Ug=0,5 W/m²K

PRZENIKALNOŚĆ CIEPŁA SZYBY

3
USZCZELKI

POLSKI PRODUCENT OKIEN

Dlaczego warto wybrać ten system okienny?
01

NOWOCZESNY DESIGN I WYJĄTKOWA ESTETYKA

Najwyższa klasa A wśród systemów profilii okiennych, Ochrona przed zimnem, wilgocią i przeciągami, Pakiet 3-szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikalności cieplnej szyby Ug=0,5 W/m²K, Współczynnik przenikalności cieplnej okna - Uw=0,76 W/m²K, Głębokość zabudowy - 82 mm, Liczba komór - 7 komór w ramie; 6 komór w skrzydle, System wzmocnienia - stal zamknięta, 3 uszczelki pomiędzy ramą a skrzydłem - w tym uszczelka środkowa akustyczna, Zastosowanie ciepłej ramki kompozytowej, która obniża ryzyko skraplania się pary wodnej i powstawania pleśni.

02

WYŻSZA KLASA BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU

Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne naszych profili okiennych pozwalają zakwalifikować system Softline 82 MD do najwyższej klasy "A" pod względem wydajności i bezpieczeństwa. Innowacyjna konstrukcja profili umożliwia równomierne rozprowadzenie temperatury wewnątrz okna, co minimalizuje ryzyko gromadzenia się wilgoci i tworzenia się pleśni. Dzięki temu nasze okna zapewniają nie tylko komfort cieplny, ale także zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach, co sprawia, że Twoje otoczenie jest bardziej przyjazne i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

03

SYSTEM Z POTRÓJNYM USZCZELNIENIEM

Zastosowany w serii EMV Softline 82 MD system trzech uszczelek nie tylko zapewnia większą szczelność całej konstrukcji, ale gwarantuje także dłuższą trwałość mechanizmów okuciowych. System potrójnego uszczelnienia gwarantuje lepszą pracę elementów okucia i bezawaryjne użytkowanie okien.

Okna premium EMV
  • Najwyższa klasa A wśród systemów profilii okiennych,
  • Ochrona przed zimnem, wilgocią i przeciągami,
  • Pakiet 3-szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikalności cieplnej szyby Ug=0,5 W/m²K,
  • Współczynnik przenikalności cieplnej okna - Uw=0,76 W/m²K,
  • Głębokość zabudowy - 82 mm,
  • Liczba komór - 7 komór w ramie; 6 komór w skrzydle,
  • System wzmocnienia - stal zamknięta, 
  • 3 uszczelki pomiędzy ramą a skrzydłem - w tym uszczelka środkowa akustyczna,
  • Zastosowanie ciepłej ramki kompozytowej, która obniża ryzyko skraplania się pary wodnej i powstawania pleśni.

KOLORYSTYKA OKIEN

Kolory

Drewno

RODZAJE SZKŁA