Takiej promocji jeszcze nie było!

Tylko teraz -50% na wszystkie okna tarasowe EMV

Budowa domu to studnia bez dna, a na materiałach nie powinno się oszczędzać. Teraz możesz kupić okna klasy PREMIUM w zimowej promocji 50% TANIEJ!

Zamów okna do 31.12. Przez zimę zajmiemy się ich produkcją, a następnie umówimy się na montaż!

 

Okna, których dotyczy promocja:

01


Veka Motion 82


Złożenie progu ze skrzydłem w standardowej wersji ma w przekroju wysokość 152 mm, natomiast rama ze skrzydłem dają łączny wymiar 163 mm. Co istotne, dąży się do maksymalnego ukrycia progu w podłodze. 
W systemie drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 zastosowano wielokomorowe listwy maskujące, które zasłaniają połączenia śrubowe po montażu. Dzięki temu powierzchnie są zupełnie gładkie, nawet bez zaślepek. 

 

Najistotniejsze zalety systemu HST VEKAMOTION 82 

 • Doskonałe doświetlenie wnętrz – duże szklane powierzchnie są zamknięte w wąskich ramach profili PVC. 
 • Jeszcze większe przeszklenia – można zaprojektować konstrukcje 2-skrzydłowe o wymiarach 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości (profile białe) oraz 5 m szerokości i 2,5 m wysokości (profile kolorowe). Konstrukcje 3- i 4-skrzydłowe mogą mieć 6,5 m szerokości niezależnie od koloru profili. 
 • Doskonała termoizolacyjność profili oraz możliwość zamontowania w nich ciepłych potrójnych lub nawet poczwórnych pakietów szybowych do grubość 54 mm. 
 • Wodoszczelność w najwyższej klasie 9A dzięki zastosowaniu innowacyjnych uszczelnień. 
 • System o doskonałej stabilności z nowymi stalowymi wzmocnieniami. 
 • Najnowszej generacji ciepły próg; możliwość montażu bezprogowego. 
 • Okna stałe doskonale wkomponowują się w fasadę budynku, dzięki unikalnej konstrukcji pozwalającej montować je niemal bezramowo. 
 • Duży wybór wzornictwa i kolorystyki profili – do wyboru kolory z palety RAL, drewnopodobne, wykończenie SPECTRAL 

 
HST VEKAMOTION 82 to: 

 • znakomite doświetlenie wnętrza 
 • możliwość wykonania dużych gabarytów: szerokość do 600cm, wysokość 250cm drzwi w okleinie i 270cm dla drzwi białych 
 • doskonałe właściwości termoizolacyjne spełniające normy na 2021 rok 
 • wysoka szczelność na wodę 9A dzięki nowemu systemowi uszczelek 
 • bez progowe przejście 
parallax background

parallax background

02


Drzwi Tarasowe EMV HST 85


Okna wielkopowierzchniowe to nowy trend i nowe możliwości architeknoniczne, oszczędność miejsca i swobodne kształtowanie przestrzeni w domu. Pomieszczenia pełne światła, bliskość natury, brak barier i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej to nowa perspektywa w projektowaniu pomieszczeń.

Genialnym rozwiązaniem przy tego typu powierzchniach jest zastosowanie drzwi unoszono-przesuwnych HST 85 mm. Dostosowane mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły. Przekręcenie dużej klamki w dół, z pozycji zamknięcia, powoduje uniesienie skrzydła o kilka milimetrów, zwolnienie docisku uszczelek i możliwość swobodnego przesuwania skrzydeł.

03


Drzwi Tarasowe EMV Smart Slide


Innowacyjny mechanizm zamykania pozwala na prostą i intuicyjną obsługę , zbliżoną do rozwiązań stosowanych w drzwiach unoszono-przesuwnych, typu HST. Specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydło po jego odblokowaniu swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwa się na wózkach względem nieotwieranej części konstrukcji. Mechanizm blokujący pozwala na delikatne zamykanie skrzydła w ramie, a tym samym łatwą obsługę drzwi przesuwnych.

parallax background

parallax background

04


Drzwi Tarasowe Uchylno-Przesuwne EMV SKB


Zastosowanie standardowych profili w połączeniu ze specjalnym mechanizmem okuć pozwala na stworzenie drzwi uchylno-przesuwnych SKB.
Tego typu konstrukcje buduje się przy użyciu standardowych profili okiennych. Przesuwanie skrzydeł możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu okuć. Po przekręceniu klamki z pozycji zamkniętej skrzydło wysuwa się w głąb pomieszczenia, prostopadle do płaszczyzny okna a następnie przesuwa na bok. Drzwi dysponują również funkcją uchyłu skrzydła.

Kolorystyka profili:

Realizacje:

Porozmawiajmy w showroomie!

Nasz SHOWROOM to przyjazne miejsce, w którym możesz poznać wszystkie produkty dostępne w EMV SYSTEM. Joanna i Marcel doskonale orientują się w trendach - pomagają, doradzają i rozwiewają wszelkie wątpliwości związane z systemem okiennym, produkcją okien czy montażem. Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli pewność,
że dokonali najlepszego wyboru.