Wyjątkowa promocja na lato od EMV SYSTEM!

06.07. - 23.09.

Wybierz jakość premium i zapewnij sobie ciszę, spokój i bezpieczeństwo w swoim domu. Tylko teraz:

Wymień stare okna na nowe i skorzystaj z naszej letniej promocji. Zapewniamy darmowy demontaż starych okien, a w przypadku nowego budownictwa ciepły montaż okien w cenie standardowego. 

Co więcej, zgodnie z aktualnymi dotacjami na wymianę okien możesz zaoszczędzić nawet do 100%, korzystając z dofinansowania z programów Czyste Powietrze 3.0.* Dodatkowo oprócz dofinasowania każdy inwestor może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. 

* Czyste powietrze 3.0 Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dotacje na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania lub do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji!

Jak skorzystać z promocji?

Aby złożyć zamówienie na okna ze specjalną promocją, przygotuj pełne zestawienie stolarki okiennej do swojego domu, a następnie skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Wypełnij formularz kontaktowy
Wypełnij formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dołącz także swoje zestawienie stolarki okiennej. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Zadzwoń do nas
Zadzwoń pod numer: +48 503 601 786 lub +48 797 526 097 i przekaż naszym specjalistom wszystkie niezbędne informacje dotyczące zestawienia okien oraz wybranych kolorów premium.

Telefon

Zadzwoń pod numer: +48 503 601 786 i przekaż naszym specjalistom pełne zestawienie stolarki okiennej.

Formularz kontaktowy

Podaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące zamówienia, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Odwiedź nasz Showroom w Bielsku-Białej!

Chcesz poznać wszystkie dostępne systemy okienne oraz na żywo zobaczyć kolory profili i wybrać TE NAJLEPSZE?
Nasi specjaliści - Ola i Marcel - doradzą, pomogą oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące systemów okiennych, produkcji naszych okien oraz ich montażu.

home2 contct icon2

Showroom

Showroom EMV System
Generała Józefa Kustronia 13
43-316 Bielsko-Biała

home2 contct icon1

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00
Sobota - Do indywidualnego ustalenia

Realizacje: