Zamów pergole od razu!

Pergole ogrodowe spełniają nie tylko funkcję wizualną, ale również pozwalają zadaszyć dużą powierzchnię tarasów. Zadaszenia chronią przed mocnymi promieniami słońca oraz deszczową pogodą w czasie gorących dni, kiedy preferujemy spędzać więcej chwil na dworze. Pergola ogrodowa to rzeczywiste zbawienie, kiedy przygotowujemy grillowanie, zaprosiliśmy znajomych, lecz warunki atmosferyczne mają zdecydowanie inne plany.

Poszukujesz nowoczesnego zabudowania pergolą w rejonie Góry? Dobrze trafiłeś, ponieważ zadaszenia ogrodowe to nasza specjalność. Solidna konstrukcja pergoli sprawia, że zyskujemy Klientów w rejonie całego województwa śląskiego.

Pergola tarasowa - świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu


Niezbyt detaliczny wygląd powoduje, iż wpasują się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Innowacyjna budowa dachu zrobiona z ruchomych lameli, które chronią przed promieniami słonecznymi i deszczem. Komfort używania i wygodę daje 100 % szczelności dachu, oraz system ukrytych rynien odprowadzających zbyt dużą ilość wody. Kolejnym atutem jest opcja zamontowania własnego oświetlenia LED, głośników i przesłon bocznych, co pozwala zmienić taras w przedłużoną wersję salonu.

Pergola Premium składa się z:

 • konstrukcji zrobionych z profili aluminiowych,
 • konstrukcji wyposażonej w system odprowadzający wodę,
 • ruchome lamele sterowane elektrycznie,
 • maksymalny wymiar jednego modułu - szerokość 5 m wysięg 6 m,
 • opcja rozbudowy modułów,
 • możliwość zamontowania LED,
 • opcja polakierowania w każdym kolorze RAL.

Jakie są zalety montażu pergoli na tarasie?

Pergole ogrodowe od EMV Systemfenster to gwarancja jakości, solidnego wykonania i imponującego wrażenia wizualnego przez długi okres czasu. Spersonalizowane oświetlenie ledami dodatkowo wzmocni walory wizualne tej konstrukcji ogrodowej. Pergola ma wiele zalet, a zaliczyć do nich można:

 • odporność na warunki atmosferyczne - prawidłowe wykonanie pergoli to gwarancja trwałości;
 • dostępność bez znaczenia na pogodę - ciesz się czasem na tarasie bez względu na porę roku;
 • podniesienie prestiżu - pergola poprawia walory wizualne tarasu, a ogród sprawia wrażenie zadbanego;
 • możliwość kombinowania - zamontowanie modułów w przypadku obiektów związanych z gastronomią.

Zrobienie zamontowanie pergoli tarasowej to same zalety, które są zauważalne już od 1 dnia montażu. Zapewniają przede wszystkim większe odczucie intymności, czego nie można powiedzieć o spędzeniu czasu na niezasłoniętej części podwórka. Zadaszenie umożliwia swobodne czytanie książki lub pracę przy komputerze na świeżym powietrzu bez konieczności korzystania z parasola albo innych podobnych przedmiotów zapewniających schronienie przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

EMV Systemfenster wykona dla Ciebie pergolę w Górze

EMV Systemfenster to marka, która istnieje na rynku już wiele lat. Posiadamy różnorodną ofertę, w skład której wchodzą pergole, okna, drzwi wejściowe i tarasowe, bramy, rolety oraz moskitiery.

Nasze doświadczenie zbieramy w Polsce i w Niemczech, co pozwala nam projektować unikalne rozwiązania, które są dopieszczane już ponad dwanaście lat. Wszystkie nasze patenty są kompatybilne i przetestowane przez nas i wielu naszych Klientów.

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy z profesjonalnymi usługami, to na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Zdało się na nas już tysiące osób, a Ty możesz przyłączyć się do grona zadowolonych Klientów!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocną dłonią.

Jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom? Pamiętaj, iż wykonujemy także okna w Górze.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

  Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych