Okna Góra

Jesteś zainteresowany zamówieniem okien w Górze?

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z wieloletnim doświadczeniem i swoje okna znamy jak mało kto! Produkujemy najwyższej jakości okna zarówno do budynków prywatnych, firm, jak i obiektów publicznych. Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń lub napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą wycenę na rynku!

Zapytaj o wycenę od razu!

Otwórz się na świat z oknami EMV System w Górze

Odpowiednio dobrane okna:


  • stanowią doskonałą izolację cieplną,
  • zapewniają ciszę, spokój i bezpieczeństwo,
  • pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie. 


Profesjonalny producent okien ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technologia i jakość wykorzystywanych materiałów po to, by okna w prawidłowy sposób wypełniały swoje zadanie. Drzwi zewnętrzne i okna powinny być przemyślanym wyborem, ponieważ to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie.

W naszej ofercie znajdziesz także rolety, które są świetnym izolatorem, a przede wszystkim ochraniają nas przed promieniami słonecznymi oraz oświetleniem nocnym np. lamp ulicznych.

Okna w Górze

12

Lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Czym się wyróżnia EMV Systemfenster?


Od zawsze interesowaliśmy się izolacją fasadową i stąd też pojawiło się nasze zainteresowanie oknami. W ciągu 12 lat funkcjonowania w branży stworzyliśmy zrzeszenie producentów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie wiedzę z rynku polskiego i niemieckiego po to, by znajdować jak najlepsze rozwiązania dla różnego rodzaju problemów technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który nadaje się do zastosowania w technologii plug-and-play oraz zezwala na szybką oraz łatwą obróbkę okna.

parallax background

Montaż okien w Górze


Budujesz dom bądź zmieniasz okna? Szukasz sprawdzonego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawdzało przez długi czas? Świetnie wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne rozwiązania i wsparcie na każdym etapie zakupowym. Sprawdź naszą ofertę na okna w Górze!

Klientów traktujemy z dużą uwagą, a każdy projekt rozpatrujemy z dużą starannością. Nasze okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji i są odporne na zarysowania. 

Oprócz okien i drzwi w naszej ofercie znajdziesz także bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne, bramy wjazdowe itp.

Stolarka okienna EMV


Stolarka okienna wyróżnia się różnymi cechami. Materiał, rozmiar, kolor, kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Jednak najważniejszymi dla naszej firmy są jakość i satysfakcja użytkownika zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo), a także estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Zaczerpnij wiedzy u ekspertów

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami z Góry w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego dla Twojej inwestycji. Zadzwoń do nas lub napisz maila!

EMV System to firma, której możesz zaufać. Zaufało nam już dużo firm i mnóstwo Klientów indywidualnych z Góry i nie tylko. Teraz Twoja kolej. Nie czekaj i wyślij zapytanie już dziś. Wykonujemy także pergole w Górze.

home2 contct icon3

Adres e-mail

home2 contct icon1

Telefon

+48 503 601 152 serwis / biuro
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Nasze realizacje