Okna Góra

Zamów okna od razu!

Okna są pewnego rodzaju wglądem na świat i pełnią mnóstwo funkcji.


  • Po pierwsze, dobre szyby są izolatorem ciepła
  • Stoją na straży ciepła w pomieszczeniu
  • Nie pozwalają, aby podmuch wiatru i inne warunki atmosferyczne miały wpływ na komfort domowników

Każdy producent okien ma świadomość, jak istotna jest odpowiednia technologia oraz jakość stosowanych materiałów, aby okna w odpowiedni sposób spełniały swoją rolę. Okna i drzwi zewnętrzne powinny być przemyślanym wyborem, bo to od nich będzie zależeć np. wysokość rachunków za ogrzewanie, wilgoć pokoi. Powszechnie wiadomo, że w kamienicach, w których jest duża wilgotność. źle się mieszka, a wszystkie rzeczy przybierają specyficznego zapachu.


Rolety są również idealnym izolatorem, a przede wszystkim zabezpieczają nas przed promieniami słonecznymi i oświetleniem np. latarni, które mogą negatywnie wpływać na prawidłowe funkcje snu

Dobranie okien w domu jest bardzo ważnym zadaniem.

12

lat doświadczenia

10 257

Realizacji

EMV SYSTEM

Z jakiego powodu EMV Systemfenster?


Wiele lat zajmujemy się izolacją fasadową, a za tym nieuniknione jest powiązanie z oknami. W ciągu dwunastu lat istnienia na rynku stworzyliśmy zrzeszenie fabrykantów okien, aby razem zbierać doświadczenia. Nasza firma czerpie inspirację z rynku polskiego i niemieckiego, po to by odnajdywać realne pomysłu dla różnego rodzaju wyzwań technologicznych. Stworzyliśmy system produkcyjny okien PCV, który jest przeznaczony do stosowania w technologii plug-and-play i pozwala na szybką oraz sprawną obróbkę okna.

Nasz system sprawdził się na taką skalę, że mogliśmy powiększyć działalność o okna PCV (a raczej PVC) i aluminium. To, co nie możliwe, to nasze sprzymierzenie i nie boimy się skomplikowanych projektów na specjalnie zamówienie. Z chęcią przyjrzymy się bliżej niestandardowym pomysłom oraz postaramy się zaproponować możliwe opcje do wykonania.

parallax background

Montaż okien w Górze


Góra to Twoje miejsce zamieszkania? Budujesz dom ,bądź zmieniasz okna? Szukasz rzetelnego systemu zrobionego z najlepszych materiałów, które będzie się sprawowało przez długi czas? Super wybrałeś! W naszej ofercie znajdują się niebanalne pomysły i pomoc na każdym etapie zakupu.

Klientów traktujemy indywidualnie, a a do projektów podchodzimy z dużą rozwagą. Okna zewnętrzne dla ludzi z Góry są bardzo ważnym elementem, zwracając uwagę na dużą ilość smogu, która może być mocno uciążliwa w okresie jesienno-zimowym. Okna PCV są niezwykle szczelne, nie wymagają konserwacji oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź więcej informacji o możliwych technikach wykonawczych w Górze. Producent okna powinien chętnie wytłumaczyć, jakie zalety mają jego produkty

Stolarka okienna EMV


Rodzaje stolarki okiennej są powiązane z różnymi cechami. Wybór materiału, rozmiar, kolor, czy kształt oraz parametry użytkowe są najważniejszymi z nich. Najważniejszymi dla nas jako producenta okien są jakość i satysfakcja Klienta zagwarantowane przez komfort (np. wyciszenie, bezpieczeństwo) oraz estetyka współgrającą z elewacją budynku.

Skontaktuj się z ekspertami

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia konkretnego systemu technologicznego w Twoim domu. Napisz do nas maila lub zadzwoń.

EMV Systemfenster to firma, której można zaufać. Zaufało nam już wiele firm. Teraz Twoja kolej. Nie zwlekaj i złóż zapytanie zaraz.

home2 contct icon1

Telefon

+48 501 802 022 dział techniczny
+48 797 526 097 dział handlowy

home2 contct icon2

Siedziba firmy

EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A
43-374 Buczkowice

Formularz kontaktowy

    Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych